OBJEDNÁVKA

5 - dňový online transformačný

tréning naživo

 

CHCEM ŽIŤ NAPLNO

s Evou Cabánik

VYPLŇ SVOJU OBJEDNÁVKU TU:

Som veľmi spokojný s tým, že som išiel do toho a tréning s Evkou som si zakúpil. 5 dní naplno venovať sám sebe a ponoriť sa do svojej hĺbky a riešiť moje každodenné strachy a obavy a dať tomu pomenovanie a nájsť riešenie. Presne to som potreboval. Určite sa s Evkou veľmi rád stretnem aj na inom tréningu alebo pobyte, aby som mohol načerpať energiu aj zo živého stretnutia :)
Stanislav
Tréning bol naozaj úžasný, plný aha momentov. Toľko vecí, čo mi došlo, že to nedokážem ani opísať slovami. Evička je úžasná žena, ktorá naozaj to čo učí, tak aj žije. Veľmi mi pomohla v mojom súkromnom aj v pracovnom živote. Naviedla ma na cestu o ktorej som už dlhšie snívala. Ďakujem ti z celého ♥. Teším sa na ďalšie naše stretnutia.
Simona
Ďakujem pekne za tréning, ktorý mi pomohol si mnohé veci v živote viac uvedomiť/ zvedomiť, pochopiť a spracovávať. Či už po obsahovej stránke - veľmi výstižné a poučné podklady v online verzii s pracovnými listami a úlohami, aby to neostalo len v rovine prečítal som a zabudol som, tiež sa mi páčilo, že sme sa stretávali viac krát v týždni, čo mi pomohlo žiť vedomejší život a hlavne v lepšej energii:-)
Ingrid
Ďakujem krásne Evička, tento tréning mi dal veľa. Vďaka tvojim návodom a radám som už veľmi pomohla aj kolegyni. Super mi to pomohlo, presne toto som hľadala a predčilo to moje očakávania. Z Teba ide taká pozitivita, si pre mňa taká naj srdiečková Musím sa s niečím priznať, normálne mi chýbajú tie dni, čo sme sa spolu učili.
Gabriela