TRANSFORMAČNÝ  TRÉNING

AKCELERÁTOR ŽIVOTA

Prémiový online tréning naživo s Evou Cabánik

Začíname 15.5.2024

online u teba doma

→ staň sa súčasťou V.I.P KLUBU - ŽI SVOJ ŽIVOT NAPLNO

ŠPECIÁLNA  PONUKA KU DŇU MATIEK 

Si pripravený konečne prekonať svoj strach a získať kontrolu nad svojim životom? 

Tak tento tréning je stvorený pre teba!

Podporím ťa na tvojej ceste k odvážnejšiemu a sebavedomejšiemu JA. Nech už je tvoj strach akýkoľvek, moje osvedčené metódy a cvičenia ti pomôžu prekonať ho a dosiahnuť to, čo si doteraz považoval za nemožné. 

OTVOR SI DVERE K NOVÝM PRÍLEŽITOSTIAM a OSOBNÉMU RASTU!

Aké by to bolo ŽIŤ "NAPLNO" naštartuj SEBA a svoj ŽIVOT

  vďaka tréningu si vybudujete zdravé SEBAVEDOMIE.
získate ODVAHUspriatelíte sa so strachom a už raz a navždy budete vedieť ako využiť jeho silu a energiu vo svoj prospech.
vďaka jedinečnej METÓDE D.O.S.Ť™ sa naučíte efektívne pracovať so svojím strachom, transformovať ho a získavať z neho svoju silu
obsahuje  konkrétne návody krok-za krokom od A do Z, všetky moje skúsenosti, know-how, praktické rady a triky, ktoré získala pri dlhoročnej pri práci s klientami a zhrnula do tohto tréningu. 

CHCETE Z TOHTO TRÉNINGU
VYŤAŽIŤ MAXIMUM PRE
SEBA?

Investujte do "6-týždňového transformačného tréningu"

V HODNOTE 1070 EUR

BEŽNÁ CENA bude 897EUR

TERAZ v máji za polovicu 535 EUR

ČO JE SÚČASŤOU PRÉMIOVÉHO
 TRANSFORMAČNÉHO TRÉNINGU:

» 6 týždňový online transformačný program
» 10 LEKCIÍ - prístup k vidám máš kedykoľvek
» 6 x hodinový MASTERMIND s Evkou naživo cez zoom
» 6 x vedená meditácia na odblokovanie a rozpustenie strachov
a aktiváciu HOJNOSTI
naživo cez zoom
» 4 čistiace a uzdravujúce kvantové techniky
» 4 kvantové večery - prístup k nim je v členskej sekcii kedykoľvek
+ 3 BONUSY a 1 špeciálny BONUS
» prístup do členskej sekcie, kde nájdeš celý obsah tréningu
» členstvo vo FB skupine a VIP klube ŽI SVOJ ŽIVOT NAPLNO
» moja osobná podpora naživo

REFERENCIE OD KLIENTOV,

KTORÍ TENTO TRÉNING UŽ ABSOLVOVALI

Evka, ďakujem a teraz viem, že som nemohla nič lepšie urobiť ako sa prihlásiť na tvoj kurz. Chodila som aj k psychologičke, poviem na rovinu, vyhodené peniaze, ale nevadí. Asi každému by som takéto niečo odporučila, čo sa týka psychiky, práce, vzťahov. Mňa to posunulo veľmi vpred, inak rozmýšľam, snažím sa hlavne pozitívne a nebrať si tak veci k srdcu ale s nadhľadom. Nie som ešte majsterka sveta ale viem, že sa všetko dá, keď človek chce, lebo je to všetko o nás a v hlave. Rada sa vraciam k tvojim videám, často si ich púšťam, aby som si to osvojila a precítila, mám to ako rozprávku na dobrú noc. Živé vysielania sú super a hlavne, že sa môžem s tebou kedykoľvek spojiť, keď budem potrebovať. Ešte raz ďakujem, si skvelá osobnosť.
IVETKA
Ahoj Evka, touto cestou ti chcem poďakovať za povzbudivé slová a rady ako zvládať životné situácie, ako sa postaviť za seba a byť sám sebou. Ešte raz ti za to úprimne ďakujem. Ďakujem aj za to, že som mohla stretnúť človeka ako si ty, za tvoj optimizmus, šírenie dobrej nálady a určitý nadhľad životom. Ďakujem ❤️🙏❤️🍀
ANKA
Ahoj Evka, chcem ti veľmi pekne poďakovať, za všetko, čo si pre mňa urobila. Za to, že som sa prestala báť lietania, za povzbudzujúce slová a rady ako zvládať každodenné situácie doma či v práci a hlavne ti ďakujem za dychové cvičenia na ktoré som sa vždy tešila a veľmi mi pomohli ukludniť moje srdiečko a myseľ ❤️🙏😘
GRÉTKA
S Evičkou som absolvoval online tréning Staň sa pánom svojho strachu. Bol som veľmi spokojný, každú jednu lekciu má dobre spracovanú, vie presne čo a ako na čom pracovať. Musím vyzdvihnúť individuálny prístup, kedykoľvek som mal nejaký problém, našla si čas a vedeli sme to telefonicky prekonzultovať. Vyžaruje z nej veľmi dobrá energia, dobro, ochota vždy pomôcť. Odporúčam každému, kto chce nájsť samého seba a vnútorne byť so sebou šťastný a potom príde všetko ostatné, lebo každý začíname od seba..
MAROŠ

GARANCIA

Neriskujete nič, môžete len získať. A to veľa! Svoj ŽIVOT NAPLNO a bez STRACHU. 

Navrhujem dohodnúť sa nasledovne:

Ja  dávam do tohto tréningu maximum a svoje najlepšie know-how a naučím vás, ako ŽIŤ SVOJ ŽIVOT skutočne NAPLNO a bez strachu.

Vy mi sľúbte, že môj systém uvediete krok-za-krokom do praxe a urobíte svoje maximum preto, aby ste zatočili so strachom raz a navždy...

Dohoda?
Skvelé...

VYUŽI TÚTO PRÍLEŽITOSŤ

 A ZÍSKAJ PRÉMIOVÝ TRÉNING NAJVÝHODNEJŠIE

Vyplň svoju prihlášku TERAZ 

Máš otázky?

Eva Cabánik

 rada Ti odpoviem 

Ing. Eva Cabániková
kouč kvantového SEBA♥rozvoja

Tel.: +421 948 232 963
E-mail: info@evacabanik.sk