G R A T U L U J E M !

Tvoju prihlášku som prijala. Toto môžeš očakávať ďalej...

Krok #1 Inštrukcie k strategickému hovoru

  • Po prvé
    Prijala som tvoju prihlášku a v nasledujúcich 24 hodinách budem vyhodnocovať a predschvaľovať odpovede.
  • Keď budeš vybratý/á
    Keď osobne predschválim tvoju prihlášku, ozvem sa ti telefonicky. Následne sa pozriem na tvoju aktuálnu situáciu, tvoje ciele a očakávania a spravím s tebou úvodný strategický hovor, vďaka ktorému zistím, či budeš vhodným kandidátom do 3-mesačného mentoringového programu High-ticket PROFI mentoring.
  • Keď nebudeš vybratý/á
    Je to pravdepodobne preto, že tvoju prihlášku som vyhodnotil ako nedostatočnú pre úvodnú strategickú konzultáciu a nebudeme ťa ani kontaktovať ďalej. Každopádne ti držím palce! (P.S. Prípadne vyplň svoju prihlášku znovu, tentokrát čo možno najkonkrétnejšie a najlepšie)

Krok #2 Preskoč radu a zavolaj mi IHNEĎ!

V tomto období prijímam 30-50 prihlášok. Pozriem sa na tvoju prihlášku a ak budeš predschválený/á, Andrea ti zavolá, dohodneš si konkrétny čas a spravíme úvodný strategický hovor.

Je možné, že si jedným z tých nedočkavcov (ako ja), ktorí chcú všetko HNEĎ, chcú preskočiť radu a uistiť sa, že sa im ujde miesto. Môžeš byť proaktívny/a a zavolať ty nám (v prípade, že je pracovný deň 9:00 - 16:00):

+421 948 232 963

V prípade, že sa ti v danom momente nemôžeme aktuálne venovať (každú chvíľu voláme s novými záujemcami o program), zavoláme ti ihneď, ako sa uvoľní linka a budeme dostupní.

Toto negarantuje, že budeš predschválený/á či prijatý/á, ale dá ti šancu získať jedno z voľných miest.

Krok #3 Pred hovorom si pozri celé video, pokiaľ si ho ešte

nevidel/a (dôležité!)