Chcete aj Vy stráviť exotickú dovolenku v zime? Poďte so mnou :)

A už je to zase rok, čo som si užila nádhernú cestu do exotiky ♥

Jednou z mojich vášní je aj cestovanie. Človek hneď získa iný prehľad, iný pohľad na veci a o to viac si váži, keď sa vráti k nám domov na naše krásne Slovensko s plným srdiečkom nových zážitkov.

Prečo ľudia cestujú? Sú to hlavne zážitky a s nimi spojené emócie, radosť a vášeň, dobrodružstvo a adrenalín. Spoznávate nových ľudí, prostredie, kultúru, jedlo a zvyky…

Vlani v januári som absolvovala okružnú jazdu Kubou… bola to nádhera!!! a to sme našťastie ešte stihli tú „pravú“ Kubu za Fidela…

Aj tento rok som sa rozhodla cestovať a aspoň nachvíľku si vychutnať namiesto mrazivých dní a nocí u nás teplo južných morí. Jedným z mojich cestovateľských snov je už dosť dlho Thajsko, ktoré je snom mnohých cestovateľov. A keďže tento rok oslávim okrúhle narodeniny, rozhodla som sa stráviť dva týždne v prekrásnej oblasti juhovýchodnej Ázie, a spojiť cestu do Thajska aj s návštevou  Malajzie a Singapuru, jedného z najbohatších štátov sveta. Cieľom nášho zájazdu sú tri veľkomestá, Bangkok – mesto anjelov, hlavné mesto Thajska; Kuala Lumpur, ktoré patrí k najzelenejším a najpríjemnejším mestám v Ázii, ako i Singapur-mesto leva; pričom každé z nich je úplne o niečom inom, každé z nich má svoj špecifický šarm.

Thajsko je krajina najromantickejších pláží, nájdete tu najlepšie jedlo, takže aj gurmáni si prídu na svoje. Okrem toho sú tu nádherné historické chrámy a taktiež chcem vyskúšať preslávenú thajskú masáž či pravú vôňu a chuť exotického ovocia.

Čakajú nás nádherné thajské ostrovy a rajské pláže ako napr. Maya Bay, na ktorej sa natáčal aj film Pláž s Leonardom di Capriom. Teším sa aj na oddych pri Andamanskom mori a teplé more Indického oceánu.

Verím, že si z tohto zájazdu prinesiem plné srdce zážitkov…

A veru, moje srdiečko je stále plné zážitkov aj z tejto cesty 

CHCEŠ aj TY žiť svoj život NAPLNO?

Začni v sebe pestovať zdravú SEBALÁSKU a Tvoj život sa akoby zázrakom začne meniť. Začni sa riadiť svojimi pocitmi. Každý deň sa pochváľ. Staraj sa o seba. Nenechaj sa ovplyvňovať a manipulovať. Rob to, čo ťa baví a choď si za svojimi snami.

Ani u mňa to  tak vždy nebolo… Ale našťastie som sa rozhodla, že to chcem zmeniť a začala som postupne na sebe pracovať. A naozaj môžem povedať, že stačí vedomých 15 minút denne.

Stiahni si zdarma 5 KROKOVSEBALÁSKE ♥ 

Rozhodnutie je na TEBE 🙂

Staň sa pre seba človekom, ktorý je tvoj najlepší kamarát, s ktorým Ti je najlepšie. Človekom, ktorého rešpektuješ, miluješ ho a podporuješ. Nauč to najprv SEBA a ver, že ostatní sa k tebe potom pridajú!

 ozvi sa mi, rada Ti pomôžem 🙂 

 

s láskou 

            eCa

Eva Cabánik, kouč kvantového SEBA rozvoja 

 

PS:  pozri si môj online WEBINÁR – 5 KROKOV k SEBALÁSKE ♥ 

 

Eva Cabániková
Milujem jednoduchosť a ukážem Vám, ako si i Vy vďaka systému, pomocou jednoduchých krokov zmeníte život na život svojich snov, a navyše získate osobnú, časovú a časom i finančnú slobodu :) Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre