SEBALÁSKA … ako ovplyvňuje našu SEBADôVERu a čo všetko vďaka nej dokážeš?

Vo víre dnešnej uponáhľanej doby akosi zabúdame na seba a na naše potreby. Pracujeme, učíme sa, cestujeme, spoznávame ďaleké krajiny, a popri tomto všetkom akosi zabúdame na tú najdôležitejšiu potrebu každého z nás: potrebu spoznať a objaviť SEBA…

5 KROKOVSEBALÁSKE ♥

A čo je to vlastne SEBALÁSKA? (viac info o sebaláske budem hovoriť na WEBINÁRI) ♥

SEBALÁSKA je umenie milovať samého SEBA, umenie byť sám so sebou a neprekážať si… umenie vytiahnuť zo seba to NAJ… a zároveň uprednostňovať dobro a potreby druhých pred SEBOU.

A kto je najdôležitejší človek v Tvojom živote? Ty sám a ešte raz TY

pretože keď budeš šťastná TY, budú šťastní aj všetci okolo TEBA.

ŠŤASTIE je milovať sám seba a byť vždy sám sebou. Rob to, čo ťa baví, po čom túžiš… aj keď to ostatní nechápu. Každý z nás je niečím výnimočný, zvláštny, iný ako všetci ostatní.

Keď budeš spokojná a šťastná Ty, budú spokojní a šťastní aj všetci okolo teba.

A ako si na tom so SEBALÁSKOU TY?  🙂 

Dokážeš si povedať: Mám sa rada taká, aká som, som krásna taká, aká som, som so sebou spokojná.

Dokážeš byť sama so sebou niekde v tichu a užívať si tento pocit?

Keď nemiluješ sám seba, vtedy hľadáš príčinu svojich problémov v ostatných. Ale ona tam nie je. Je vo vnútri teba. Spoznaj a objav sám seba a všetko sa zmení k lepšiemu.

Keď nemáš rád sám seba, cítiš odpor ku všetkému, čo je s tebou spojené. Keď sa naučíš mať rád seba, potom Ti tvoj starý život začne pripadať ako nudný a nový začne vyzerať krásne …

A ako na to?

Začni v sebe pestovať zdravú SEBALÁSKU a Tvoj život sa akoby zázrakom začne meniť. Začni sa riadiť svojimi pocitmi. Každý deň sa pochváľ. Staraj sa o seba. Nenechaj sa ovplyvňovať a manipulovať. Rob to, čo ťa baví a choď si za svojimi snami.

Ani u mňa to  tak vždy nebolo… Ale našťastie som sa rozhodla, že to chcem zmeniť a začala som postupne na sebe pracovať. A naozaj môžem povedať, že stačí vedomých 15 minút denne.

Rozhodnutie je na TEBE 🙂

Staň sa pre seba človekom, ktorý je tvoj najlepší kamarát, s ktorým Ti je najlepšie. Človekom, ktorého rešpektuješ, miluješ ho a podporuješ. Nauč to najprv SEBA a ver, že ostatní sa k tebe potom pridajú!

 ozvi sa mi, rada Ti pomôžem 🙂 

s láskou 

           Evka

Eva Cabánik, kouč kvantového SEBA rozvoja ♥

PS: online WEBINÁR – 5 KROKOV k SEBALÁSKE

Eva Cabániková
Milujem jednoduchosť a ukážem Vám, ako si i Vy vďaka systému, pomocou jednoduchých krokov zmeníte život na život svojich snov, a navyše získate osobnú, časovú a časom i finančnú slobodu :) Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre